VI edycja Kongresu Stolarki Polskiej

Program Kongresu

Godzina
Wydarzenie
Panelista / prowadzący
08:30 – 10:30
Rejestracja uczestników VI Kongresu Stolarki Polsk

 
10.45
Uroczyste rozpoczęcie VI Kongresu Stolarki Polskie
Powitanie zebranych gości przez Prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi - Janusza Komurkiewicza.

 
11:00 – 11:45
Oficjalne wystąpienia.
Gość specjalny - Wicepremier, Minister Gospodarki - Janusz Piechociński.

 
11:45 – 12:00
Przerwa Kawowa

 
12:00 – 12:15
Prezentacja interaktywna ASM Centrum Badań i Anali
Małgorzata Walczak-Gomuła Joanna Florczak-Czujwid.

 
12:15 – 14:00
Jak z sukcesem prowadzić biznes?
Potwierdzeni uczestnicy panelu: Ryszard Florek - Prezes Zarządu - FAKRO Jan Szulżyk - Prezes - POL-SKONE Tomasz Wozowicz - Wiceprezes - PRESS-GLASS Henryk Siodmok - Prezes Zarządu - Grupa ATLAS Krzysztof Sobieraj - Prezes Zarządu – PROFIX.

Paweł Gadomski – Polsat 
14:00 – 14:15
Przerwa Kawowa

 
14:15 – 15:45
Wyzwania Nowej Ustawy Konsumenckiej w konfrontacji
Merytorycznego wprowadzenia do dyskusji dokona Bogumił Sieczkowski, Kancelaria Obligo Sieczkowski i Spółka. Potwierdzeni uczestnicy panelu: Agnieszka Olędzka - HÖRMANN POLSKA‎ Jarosław Dobrogoszcz - Dyrektor Ds. Sieci Sprzedaży Detalicznej - GRUPA PSB Michał Wałachowski - POWIATOWY RZECZNIK KONSUMENTÓW.

Adam Mitura - GM SOLUTIONS 
15:45 – 16:30
Lunch

 
16:30 – 18:00
Aktualny stan prawa unijnego w zakresie oszczędnoś
Wprowadzenie do dyskusji: Stan w Unii Europejskiej - Peter Winters - ES-SO. Wprowadzenie do dyskusji: Stan w Polsce - Robert Geryło - ITB, Anna Sas-Micuń - SNB. Potwierdzeni uczestnicy panelu: Aleksandra Poźniak-Wołodzko - Architekt Jerzy Żurawski - DAEŚ Tomasz Gelio - Dyrektor Marketingu - GUARDIAN Robert Geryło - ITB Anna Sas-Micuń - SNB Peter Winters – ES-SO.

Jacek Gromniak – ANWIS 
18:00 – 18:15
Podsumowanie 1 dnia Kongresu Stolarki Polskiej.
Janusz Komurkiewicz - Prezes Związku Polskie Okna i Drzwi.

 
18:15 – 20:00
Przerwa
dla chętnych jazdy testowe hybrydowymi autami marek Toyota i Lexus.

 
20.00
Kolacja

 
20.45
Rozpoczęcie Gali

 
Godzina
Wydarzenie
Panelista / prowadzący
7:00 – 10:00
Śniadanie

 
10:00 – 12:00
Wyzwania, jakie niesie dla branży architektura prz
Potwierdzeni uczestnicy panelu: Małgorzata Respekta - FAKRO Andrzej Rozbicki - STRABAG Maciej Borczuk - PONZIO. Piotr Dobrowolski – Architekt BIM Robert Szczepaniak – Stowarzyszenie BIM

Elżbieta Dziubak - Generalny Architekt ALUPROF Marek Wielgo - Gazeta Wyborcza 
12:00 – 12:15
Przerwa

 
12:15 – 13:15
Konferencja prasowa na temat BARGEWORK®.
Ogłoszenie wyników II etapu konkursu BARGEWORK®, pamiątkowa sesja zdjęciowa laureatów i partnerów, wręczenie nagród, uroczyste otwarcie wystawy „Architektura przyszłości… na wodzie?”.

 
13:15 – 13:30
Podsumowanie Kongresu

 
13:30 – 14:30
Lunch

 

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu