Aktualności

Znamy skład Rady Programowej IX Kongresu Stolarki Polskiej

12 lutego 2018

23 stycznia 2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie Rady Programowej IX Kongresu Stolarki Polskiej. Została ona powołana przez Związek POiD w celu przygotowania programu merytorycznego  tegorocznej edycji wydarzenia.

Więcej

Spotkanie w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa

21 listopada 2017

W czerwcu br. Związek Polskie Okna i Drzwi przekazał do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa stanowisko polskiej branży stolarki budowlanej, która miesiąc wcześniej opowiedziała się za pozostawieniem parametrów przenikalności cieplnej stolarki otworowej na obecnym poziomie. W dniu 8 listopada 2017 roku, w siedzibie Ministerstwa, odbyło się spotkanie poświęcone temu zagadnieniu. Uczestniczyli w nim reprezentanci Związku POiD i Ministerstwa oraz przedstawiciele instytucji branżowych.

Więcej

Znamy datę IX Kongresu Stolarki Polskiej!

17 października 2017

Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze wydarzenie dedykowane rodzimej branży stolarki budowlanej. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy.

Więcej

„Sukces sukcesji”, czyli komu i w jaki sposób przekazać stery w firmie?

31 lipca 2017

Nie ma wiecznych firm. Nawet najlepiej prosperujące przedsiębiorstwo z dużym kapitałem, dobrze rozwiniętą strukturą organizacyjną i produktami najwyższej jakości może znaleźć się w pewnym momencie swojej działalności na „biznesowym rozstaju dróg”. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest konieczność przekazania władzy w nim komuś innemu. Kogo wybrać? I jak pokierować tym procesem, by zapewnić trwałość firmy na […]

Więcej

VIII Kongres Stolarki Polskiej w oku kamery

29 czerwca 2017

Jak wyglądał VIII Kongres Stolarki Polskiej w oku kamery? Zapraszamy do obejrzenia filmu, który jest dostępny na kanale YouTube Związku POiD

Więcej

O przyszłości branży stolarki budowlanej w Toruniu

31 maja 2017

Za nami VIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 25-26 maja 2017 roku. Uczestników tegorocznej odsłony wydarzenia gościł Hotel Copernicus**** w Toruniu.

Więcej