Rada Programowa

Rada Programowa

XII edycja Kongresu Stolarki Polskiej

Magdalena Cedro-Czubaj

Dyrektor marketingu Oknoplast, Członek Zarządu Związku POiD

Janusz Komurkiewicz

Członek Zarządu FAKRO, Prezes Zarządu Związku POiD, Członek Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie

Beata Tomczak-Majewska

ASM – Research Solutions Strategy – Dyrektor Działu Badań Rynkowych i Syndykatowych

Beata Tomczak-Majewska, Kierownik Zespołu Analitycznego, Główny Analityk Rynku, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku

Specjalizuje się w szeroko pojętych analizach branżowych i gospodarczych oraz zarządzaniu projektami, szczególnie dotyczącymi wielkościowych oraz ilościowych projekcji przyszłego potencjału rynku. Z ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku związana od 2012 roku. Odpowiedzialna za cały proces badawczy, począwszy od fazy koncepcyjnej do realizacyjnej. Ekspertka w dziedzinie diagnozowania problemów, formułowania na ich podstawie zakresu i założeń badawczych. Posiada doświadczenie i umiejętności w realizacji projektów z wykorzystaniem szerokiego spektrum metod i technik gromadzenia materiału empirycznego. W ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku kieruje zespołem realizującym projekty z wykorzystaniem metod predykcji danych. Autorka i współautorka licznych opracowań badawczych na temat branży stolarki, w tym pierwszego branżowego foresightu opracowanego dla branży stolarki budowlanej. Laureatka konkursu Kobiety Branży Stolarki 2018 oraz primus inter pares czyli pierwsza wśród równych i zdobywczyni największej ilości głosów wśród internautów branżowych – jednym słowem zwyciężczyni konkursu. Prelegentka na licznych konferencjach i targach międzynarodowych. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej. Jej motto to: „Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale”. Prywatnie pasjonatka pieszych wędrówek po górach.

Szymon Nadzieja

Proventuss Polska – General Manager, Wiceprezes Zarządu Związku POiD

Małgorzata Walczak-Gomuła

ASM – Research Solutions Strategy – Prezes Zarządu

Małgorzata Walczak-Gomuła – ASM Research Strategy – Prezes Zarządu

Absolwentka Politechniki Łódzkiej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek Stowarzyszenia Project Management Polska oraz International Project Management Association. Członek Komitetu Budownictwa przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Od 2001 roku zawodowo związana z centrum badawczo-rozwojowym ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, specjalizującym się w badaniach i analizach rynkowych. W tym czasie koordynowała wiele projektów badawczych związanych z rynkiem inwestycyjno-budowlanym, rynkiem pracy oraz projektów społecznych.  Laureatka Nagrody Laury Buildera w 2014 roku. Autorka i współautorka publikacji z zakresu analiz gospodarczych oraz badań socjologicznych. 

Marcin Wojciechowski

CEO & Creative Director Marketing AVEEX

Magdalena Woźniak

Founder & CEO The Imagine

Paweł Wróblewski

Dyrektor Zarządzający Związku POiD

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: