Rada Programowa

Rada Programowa

X edycja Kongresu Stolarki Polskiej

Radosław Borkowski

Dyrektor zarządzający i członek zarządu Somfy Polska

Dyrektor zarządzający i członek zarządu Somfy Polska. Absolwent studiów MBA, RSM Erasmus University Rotterdam, GKM i Uniwersytetu Gdańskiego. Od ponad 17 lat związany z Somfy Polska, w 2014 r. objął funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu. Ekspert branży budowlanej, automatyki domowej i budynkowej. Do swoich osiągnięć może zaliczyć m.in. dynamiczny rozwój segmentu domów inteligentnych na rynku polskim i transformację Somfy Polska pod kątem wielokanałowości dystrybucji. Współzałożyciel i wiceprezes Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki – interdyscyplinarnej platformy współpracy na rzecz poprawy stanowienia i wdrażania prawa w obszarze budownictwa oraz na rzecz wdrożenia zasad zrównoważonego rozwoju.

Janusz Komurkiewicz

Członek Zarządu FAKRO i Prezes Zarządu Związku POiD

Członek Zarządu FAKRO i Prezes Zarządu Związku POiD. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Od 1994 r. związany z firmą FAKRO z Nowego Sącza, gdzie objął stanowiska kierownika działu promocji i reklamy. Obecnie Członek Zarządu FAKRO Sp. z o.o.

Waldemar Lis

Prezes Zarządu elumatec Polska

Prezes Zarządu elumatec Polska, absolwent wydziału planowania przestrzennego UAM w Poznaniu. Od 1997 do 2008 r. rozwijał sprzedaż w spółce Aluplast, od 2008 r. z sukcesem zarządza firmą elumatec Polska. Specjalizuje się w planowaniu produkcji dla stolarki i ślusarki aluminiowej. Promuje automatyzację procesów produkcyjnych na polskim rynku. Pomysłodawca opatentowanego rozwiązania liniowego układu produkcji drzwi i okien z aluminium i pcw. Skrajny pracoholik, jak sam się określa, ale i skrajny optymista. Prywatnie narciarz, pasjonat samochodów terenowych, szachista i kolekcjoner szachów. Ojciec dwóch, stanowiących jego pasję nastoletnich córek.

Krzysztof Ratajczak

Szef Sprzedaży Winkhaus Polska

Absolwent marketingu UAM w Poznaniu oraz Akademii Strategicznego Przywództwa Ican Institute. Od 1995 r. pracuje w Winkhaus Polska, przeszedł wszystkie szczeble handlowe – obecnie szef sprzedaży tej firmy. Wyczynowy wędkarz oraz miłośnik dobrych lektur.

Mariusz Megier

Dyrektor Zarządzający i Prezes Orgadata East Europe

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz Politechniki Koszalińskiej. Z branżą okienną związany od 2000 r. Początkowo w zakresie dostawy maszyn od produkcji okien drewnianych, a od 2004 r. związany z firmą Orgadata East Europe Sp. z o.o., gdzie pełni nieprzerwanie funkcję Dyrektora Zarządzającego i Prezesa. Uwielbia żeglarstwo morskie i dobrą kuchnię.

Janusz Smyda

Janusz Smyda – ABC EKODOM

Przedsiębiorca, Ambasador kampanii „Dobry Montaż”. Od początku działalności firmy postawił na rzetelność oraz jakość obsługi klienta. Ciągle poszukuje i wprowadza do oferty sprzedaży produkty innowacyjne, o wysokiej jakości. Nie boi się wyzwań, jakie niosą ze sobą nowe i coraz trudniejsze przedsięwzięcia. W wolnym czasie nadal doskonali jazdę na nartach oraz próbuje swoich sił w regatach żeglarskich.

Andrzej Soldaty

Prezes Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości

Prezes Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, Twórca Inicjatywy dla Polskiego Przemysłu 4.0. Swoją karierę zawodową związał z obszarem automatyzacji przemysłu. Uczestniczył w opracowaniu i wdrożeniu pilotowych aplikacji robotów przemysłowych w przemyśle chemicznym oraz współtworzył specjalizowany manipulator dla przemysłu tworzyw sztucznych. Pracował dla międzynarodowego koncernu Festo, dostawcy rozwiązań i komponentów automatyki przemysłowej. Brał udział w opracowaniu szeregu aplikacji i realizacji projektów automatyzacji w różnych sektorach przemysłu. Posiada wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki i automatyki, ukończył studia doktoranckie w zakresie ekonomii w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Marcin Strzelec

Menedżer Zarządzający WIŚNIOWSKI oraz członek Rady Związku POiD

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Od 2012 r. związany z marką WIŚNIOWSKI, gdzie realizuje międzynarodowe, strategiczne projekty biznesowe. Menedżer Zarządzający grupami produktów bramy garażowe i przemysłowe, automatyka, technologie inteligentne. Pomysłodawca i koordynator m.in. takich projektów jak co-branding WIŚNIOWSKI powered by Somfy, SmartConnected, projektów produktowych UniTherm, PRIME czy akcji CSR „Razem Ratujmy małe serduszka”. Prelegent i uczestnik wielu konferencji biznesowych oraz branżowych, członek Rady Związku Polskie Okna i Drzwi.

Marcin Wojciechowski

CEO & Creative Director w Marketing AVEEX

Przedsiębiorca, designer, wizjoner. W ciągu niemal dwóch dekad pracy w marketingu i reklamie współtworzył wiele globalnych Brandów, między innymi: Pirelli, Electrolux, Philips, Unilever, WIŚNIOWSKI czy Betafence. Jego bogate życie zawodowe przełożyło się na wnikliwy wgląd w prawa rządzące światem biznesu. W połączeniu z wrażliwością wizualną, potrafi wyrazić markę w formie atrakcyjnego dla jej odbiorców przekazu. Razem z zespołem Agencji i przy pomocy narzędzi Marketingowych AVEEX z łatwością zmienia produkty generycznie normalne w Marki, które ludzie kochają.

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu