Rada Programowa

Rada Programowa

IX edycja Kongresu Stolarki Polskiej

Małgorzata Walczak-Gomuła

Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Absolwentka Politechniki Łódzkiej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek Stowarzyszenia Project Management Polska oraz International Project Management Association.
Od 2001 roku zawodowo związana z centrum badawczo-rozwojowym ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, specjalizującym się w badaniach rynku budowlanego. W tym czasie koordynowała wiele projektów badawczych związanych z rynkiem inwestycyjno-budowlanym, rynkiem pracy oraz projektów społecznych. Laureatka Nagrody Laury Buildera w 2014 roku. Autorka i współautorka publikacji z zakresu analiz gospodarczych oraz badań socjologicznych.

Marek Bryx

Kierownik Katedry Miasta Innowacyjnego, Szkoła Główna Handlowa

Kierownik katedry Miasta Innowacyjnego (wcześniejsza nazwa – Katedra Inwestycji i Nieruchomości) Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (wcześniej SGPiS) od 1999 roku. Profesor nadzwyczajny od 2000 roku, Profesor zwyczajny od 2007 roku, Prorektor SGH w latach 2008-2016.
Wybitny znawca rynku nieruchomości i metod finansowania inwestycji, w tym mieszkaniowych. Współorganizator I kongresu FIM. Autor książek i artykułów z tej tematyki, m.in. „Rynek nieruchomości – system i finansowanie”, „Finansowanie inwestycji mieszkaniowych”, ale także materiałów z zakresu innowacji w miastach. Za swoje publikacje otrzymał 4 nagrody Ministra Budownictwa.
Praktyk – doradzał w bankach, funduszach inwestycyjnych, firmach developerskich. Członek wielu rad nadzorczych.

Marcin Wojciechowski

Creative Director w Innowacyjnej Grupie Marketingowej Aveex

Przedsiębiorca, designer, strateg. W ciągu niemal dwóch dekad pracy w marketingu i reklamie współtworzył wiele globalnych Brandów, między innymi: Pirelli, Electrolux, Philips, Unilever, WIŚNIOWSKI czy Betafence. Jego bogate życie zawodowe przełożyło się na wnikliwy wgląd w prawa rządzące światem biznesu. W połączeniu z wrażliwością wizualną, Marcin Wojciechowski potrafi wyrazić markę w formie atrakcyjnego dla jej odbiorców obrazu. Swym entuzjazmem oraz niezwykłymi pomysłami z łatwością zaraża innych.

Marek Wielgo

Redaktor naczelny Muratorplus.pl

Od lutego 2017 roku jest redaktorem naczelnym  Muratorplus.pl, budowlanego serwisu dla profesjonalistów. Wcześniej przez ponad 25 lat był dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, gdzie w dziale gospodarczym zajmował się m.in. problematyką związaną z budownictwem i rynkiem nieruchomości.

Dariusz Koc

Dyrektor Zarządzający Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Absolwent kierunku Teoria Konstrukcji na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej w roku 1993. Od 1994 roku do chwili obecnej pracownik Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. – obecnie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego.
Posiada doświadczenie praktyczne w budownictwie związane z pracą na budowie i w biurach projektowych. Od 2001 roku posiada uprawnienia budowlane do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych w nieograniczonym zakresie, a także do wykonywania świadectw energetycznych budynków.
Członek Założyciel Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Członek Założyciel Ogólnokrajowego Stowarzyszenia „Poszanowanie Energii i Środowiska” (SAPE-POLSKA). Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Autor licznych publikacji w prasie branżowej i popularnej, koordynator i wykonawca kilkunastu projektów w dziedziny efektywności energetycznej i dziedzin pokrewnych.

Magdalena Cedro-Czubaj

Dyrektor Marketingu OKNOPLAST Sp. z o.o.

Absolwentka studiów socjologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów doktoranckich o specjalizacji Socjologia Kultury. Ukończyła też prestiżowy kurs Professional Marketing na The Chartered Institute of Marketing. Swoje doświadczenie zbierała m.in. w firmie Barlinek, a także jako badacz rynku oraz moderator FGI. Magdalena Cedro-Czubaj związana jest z Grupą Oknoplast od 8 lat; od 2015 roku jako Dyrektor Marketingu. Jej specjalnością są analizy rynku i konkurencji oraz szeroko pojęte badania marketingowe. Przez ostatnie lata przyczyniła się do wdrożenia technologicznych i nowoczesnych rozwiązań, m. in. odświeżonego layoutu strony internetowej, czy wprowadzenia nowoczesnej aranżacji salonów sprzedaży.

Konrad Płochocki

Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Radca prawny, Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Pracował dla międzynarodowych kancelarii prawnych i instytucji związanych z obrotem i finansowaniem rynku nieruchomości, w tym w CMS Cameron McKenna w zespole bankowości i finansowania międzynarodowego. Brał udział w licznych procesach legislacyjnych, między innymi w powstawaniu tzw. ustawy deweloperskiej. Jest członkiem Rady Dyrektorów Europejskiej Unii Deweloperów (European Union of Developers and House Builders), Komitetu Ekonomicznego BIAC przy OECD oraz Zarządu Urban Land Institute Poland.

Janusz Komurkiewicz

Prezes Zarządu Związku POiD

Prezes Zarządu Związku POiD, absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Od 1994 roku związany z firmą FAKRO z Nowego Sącza, gdzie objął stanowiska kierownika działu promocji i reklamy. Obecnie Członek Zarządu FAKRO Sp. z o.o.

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu