Rada programowa

Rada programowa

IX edycja Kongresu Stolarki Polskiej

Małgorzata Walczak-Gomuła

Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Absolwentka Politechniki Łódzkiej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek Stowarzyszenia Project Management Polska oraz International Project Management Association.
Od 2001 roku zawodowo związana z centrum badawczo-rozwojowym ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, specjalizującym się w badaniach rynku budowlanego. W tym czasie koordynowała wiele projektów badawczych związanych z rynkiem inwestycyjno-budowlanym, rynkiem pracy oraz projektów społecznych. Laureatka Nagrody Laury Buildera w 2014 roku. Autorka i współautorka publikacji z zakresu analiz gospodarczych oraz badań socjologicznych.

Marcin Wojciechowski

Creative Director w Innowacyjnej Grupie Marketingowej Aveex

Przedsiębiorca, designer, strateg. W ciągu niemal dwóch dekad pracy w marketingu i reklamie współtworzył wiele globalnych Brandów, między innymi: Pirelli, Electrolux, Philips, Unilever, WIŚNIOWSKI czy Betafence. Jego bogate życie zawodowe przełożyło się na wnikliwy wgląd w prawa rządzące światem biznesu. W połączeniu z wrażliwością wizualną, Marcin Wojciechowski potrafi wyrazić markę w formie atrakcyjnego dla jej odbiorców obrazu. Swym entuzjazmem oraz niezwykłymi pomysłami z łatwością zaraża innych.

Marek Wielgo

Redaktor naczelny Muratorplus.pl

Od lutego 2017 roku jest redaktorem naczelnym  Muratorplus.pl, budowlanego serwisu dla profesjonalistów. Wcześniej przez ponad 25 lat był dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, gdzie w dziale gospodarczym zajmował się m.in. problematyką związaną z budownictwem i rynkiem nieruchomości.

Marek Bryx

Kierownik Katedry Miasta Innowacyjnego, Szkoła Główna Handlowa

Kierownik katedry Miasta Innowacyjnego (wcześniejsza nazwa – Katedra Inwestycji i Nieruchomości) Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (wcześniej SGPiS) od 1999 roku. Profesor nadzwyczajny od 2000 roku, Profesor zwyczajny od 2007 roku, Prorektor SGH w latach 2008-2016.
Wybitny znawca rynku nieruchomości i metod finansowania inwestycji, w tym mieszkaniowych. Współorganizator I kongresu FIM. Autor książek i artykułów z tej tematyki, m.in. „Rynek nieruchomości – system i finansowanie”, „Finansowanie inwestycji mieszkaniowych”, ale także materiałów z zakresu innowacji w miastach. Za swoje publikacje otrzymał 4 nagrody Ministra Budownictwa.
Praktyk – doradzał w bankach, funduszach inwestycyjnych, firmach developerskich. Członek wielu rad nadzorczych.

Dariusz Koc

Dyrektor Zarządzający Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Dariusz Koc
Dyrektor Zarządzający Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Magdalena Cedro-Czubaj

Dyrektor Marketingu OKNOPLAST Sp. z o.o.

Magdalena Cedro-Czubaj
Dyrektor Marketingu OKNOPLAST Sp. z o.o.

Konrad Płochocki

Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Konrad Płochocki
Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Janusz Komurkiewicz

Prezes Zarządu Związku POiD

Janusz Komurkiewicz
Prezes Zarządu Związku POiD