Aktualności

AIB Partnerem Głównym XI Kongresu Stolarki Polskiej

9 stycznia 2020

Za nami już dziesięć edycji Kongresu Stolarki Polskiej, który na przełomie ostatnich lat zyskał ogromną rozpoznawalność w branży stolarki budowlanej. Przygotowania do tegorocznej odsłony wydarzenia nabierają tempa. U boku Związku POiD, jego organizatora, staną ponownie liderzy z tego sektora gospodarki. Partnerem Głównym XI Kongres Stolarki Polskiej została firma AIB, specjalizująca się w produkcji rozwiązań izolacyjnych.

AIB to wiarygodna firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jej działalność rozpoczęła się w 1992 roku, a oferta produktowa jest stale rozwijana i dziś obejmuje szeroką gamę rozwiązań izolacyjnych, wśród których flagowy produkt stanowi butyl. Wyroby marki AIB zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce oraz za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. Wartością firmy jest wiedza, dbałość o najwyższą jakość produktów, zaangażowanie w ciągły rozwój i dopasowanie oferty do zmieniających się wymagań odbiorców, dzięki czemu, może ona realizować nietypowe zlecenia i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

AIB jest też laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym m.in. kilkukrotnie tytułu „Gazeli Biznesu”, jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki oraz Godła Teraz Polska. Firma osiąga również indywidualne sukcesy: Maciej Ślączka – Prezes Zarządu – otrzymał Orła Polskiej Stolarki w kategorii „Osobowość roku branży stolarki budowlanej”, zaś Pan Ryszard Szpura – Wiceprezes Zarządu – tytuł Członka Honorowego Związku POiD (Polskie Okna i Drzwi).

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu