Aktualności

AIB Partnerem Wspierającym XII Kongresu Stolarki Polskiej

11 maja 2022

Partnerem najnowszej odsłony Kongresu Stolarki Polskiej, podobniej jak rok temu, została firma AIB, która jest prekursorem nowatorskich rozwiązań w budownictwie. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie szeroką gamę wyrobów izolacyjnych i realizuje specjalne zamówienia klientów. AIB zawsze angażuje się w inicjatywy Związku POiD, a więc tym razem również dokłada swoją „cegiełkę” do organizacji najważniejszego wydarzenia w branży stolarki budowlanej.

AIB to wiarygodna firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jej działalność rozpoczęła się w 1992 roku, a oferta produktowa jest stale rozwijana i dziś obejmuje szeroką gamę rozwiązań izolacyjnych, wśród których flagowy produkt stanowi obecnie butyl, natomiast firma stale rozwija także swoje możliwości produkcyjne w obszarze taśm izolacyjnych i klejących. Produkty marki AIB zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce oraz za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. Wartością firmy jest wiedza, dbałość o najwyższą jakość produktów, zaangażowanie w ciągły rozwój i dopasowanie oferty do zmieniających się wymagań odbiorców, dzięki czemu może ona realizować nietypowe zlecenia i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

AIB jest też laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym m.in. kilkukrotnie tytułu „Gazeli Biznesu”, jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki oraz Godła Teraz Polska. Firma osiąga również indywidualne sukcesy: Maciej Ślączka – Prezes Zarządu – otrzymał Orła Polskiej Stolarki w kategorii „Osobowość roku branży stolarki budowlanej”, zaś Pan Ryszard Szpura – Wiceprezes Zarządu – tytuł Członka Honorowego Związku POiD (Polskie Okna i Drzwi).

www.aibsc.com.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: