Aktualności

Aleksandra Kocemba

3 kwietnia 2024

Dyrektor Sprzedaży ID Logistics Polska

Aleksandra Kocemba jest doświadczonym dyrektorem sprzedaży w branży transportowej, działającym międzynarodowo, specjalizującym się w rozwiązaniach 4PL oraz strategiach transportowych w Europie. W swojej pracy wykorzystuje swoje umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz operacyjne do optymalizacji i innowacji w transporcie.

Jej kariera obejmuje kluczowe role w ID Logistics Poland, XPO Transport Solutions Poland oraz Raben Transport, gdzie kształtowała strategie sprzedaży, zarządzała zespołami o wysokiej wydajności oraz wprowadzała usprawnienia operacyjne. Aleksandra wiele lat pracowała w spółkach realizujących usługi transportu kolejowego i intermodalnego, pracowała przy projektach międzynarodowych i krajowych. Jako wykładowca gościnny na Uniwersytecie Logistyki w Poznaniu dzieliła się wiedzą z przyszłymi liderami branży.

Znajomość języków angielskiego i niemieckiego ułatwia jej budowanie międzynarodowych relacji biznesowych i promowanie innowacyjnych rozwiązań w transporcie. Jej pasja i zaangażowanie w rozwój branży transportowej sprawiają, że jest cenionym ekspertem.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: