Aktualności

Bożena Ryszka

27 kwietnia 2023

Dyrektor marketingu i PR Aluprof SA

Absolwentka zarządzania i marketingu krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Posiada podyplomowe wykształcenie w zakresie zarządzania wartością firmy. Od 18 lat w branży systemów aluminiowych dla budownictwa. Od 2005 nieprzerwanie, z sukcesami kieruje marketingiem, komunikacją i wizerunkiem Aluprof SA. W firmie Aluprof odpowiedzialna za budowę i wdrażanie strategii marketingowej, komunikację oraz budowę pozytywnego wizerunku marki w kraju i na rynkach zagranicznych. Z pasją śledzi trendy marketingowe. Swoje zainteresowania skupia szczególnie wokół employer brandingu i social mediów. Zasiada w Radzie Programowej konkursu Top Woman in Real Estate, jedynego plebiscytu na polskim rynku nagradzającego kobiety z branży nieruchomości i budownictwa, które odnoszą sukcesy w strefie zawodowej i mogą pochwalić się znaczącymi osiągnięciami w swojej specjalizacji.

Pod jej kierownictwem Aluprof SA jest inicjatorem wielu wartościowych przedsięwzięć, z których najnowsze – „Future Builders” ma międzynarodowy zasięg i cieszy się ogromną branżową renomą.

Powszechnie znane jest również osobiste zaangażowanie pani Dyrektor w kwestie zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. To między innymi powód, dla którego Aluprof SA, oprócz niezliczonych nagród potwierdzających jakość jego produktów, nagradzany jest również za etyczne aspekty biznesu.

Prywatnie jest miłośniczką turystyki górskiej, caravaningu oraz sportów zimowych.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: