Aktualności

ELCIA MyPricer Partnerem Kongresu

20 maja 2022

XII Kongres Stolarki Polskiej wspiera wiele znanych marek z branży budowlanej. Wśród nich jest firma ELCIA MyPricer, która została Partnerem Głównym wydarzenia. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla sektora stolarki otworowej.

ELCIA MyPricer to firma wyspecjalizowana w tworzeniu oprogramowana dla sektora stolarki okiennej i drzwiowej oraz osłon przeciwsłonecznych. Jej rozwiązania pozwoliły jej stać się liderem we Francji, gdzie posiada ponad 25000 użytkowników.

Obecnie ponad 600 producentów zintegrowało swoje cenniki w chmurze ELCIA, nad którymi czuwa 210 pracowników. W Polsce z usług ELCIA korzysta blisko 30 klientów.

Na rynkach międzynarodowych firma dynamicznie rozwija się za sprawą web konfiguratora do sprzedaży MyPricer dostępnego w siedmiu językach.

Dzięki niemu partnerzy, instalatorzy czy odsprzedawcy mogą w prostu sposób i samodzielnie stworzyć wycenę wielu produktów i przedstawić ją klientowi finalnemu. Po jego zatwierdzeniu mogą wysłać jednym kliknięciem zamówienie do producenta.

www.elcia.com/en/products/mypricer/

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: