Aktualności

FAKRO Partnerem Głównym XI Kongresu Stolarki Polskiej

14 stycznia 2020

Siłą Kongresu Stolarki Polskiej jest współdziałanie Związku POiD z Partnerami, dzięki któremu jest możliwa realizacja wydarzenia na tak wysokim poziomie organizacyjnym i merytorycznym. Do grona Partnerów Głównych wydarzenia dołączyła kolejna znana i ceniona firma – FAKRO, krajowy lider i światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych.

Firma FAKRO jest oparta wyłącznie na polskim kapitale. Powstała w 1991 roku i w ciągu 28 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. To jedno z najbardziej innowacyjnych i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Produkty FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie.

W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim zaawansowane technologicznie: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, kołnierze, sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, oddymianie, akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, akcesoria montażowe, folie i membrany, a także schody strychowe. Co więcej, FAKRO od kilku lat z powodzeniem oferuje najwyższej jakości produkty stolarki pionowej pod marką INNOVIEW. Okna pionowe, bramy garażowe i drzwi wejściowe klasy PREMIUM wykonane są w jednakowej stylistyce i kolorystyce.

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu