Aktualności

GLASSOLUTIONS Partnerem Głównym XIV Kongresu Stolarki Polskiej

2 kwietnia 2024

Mamy przyjemność poinformować, że Partnerem Głównym XIV Kongresu Stolarki Polskiej została firma GLASSOLUTIONS – wiodący dostawca najwyższej jakości produktów z zakresu szkła dla architektury i budownictwa.

GLASSOLUTIONS wchodzi w skład globalnej Grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów z zakresu szkła dla architektury i budownictwa.

Oferta obejmuje szeroki asortyment innowacyjnych szyb zespolonych do okien oraz na fasady. Glassolutions łączy tradycję i sprawdzone rozwiązania z najnowszą technologią, koncentrując się na kluczowych czynnikach: fachowej wiedzy, niezawodności, innowacyjności oraz partnerskim podejściu do Klienta. Produkty GLASSOLUTIONS są rozwijane w oparciu o badania zagranicznych centrów rozwojowych Saint-Gobain oraz pracę zespołów w sześciu zakładach produkcyjnych w Polsce. Naszą misją jest dostarczanie komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w każdym budynku, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Zgodnie z celem nadrzędnym Grupy Saint- Gobain „Making the world a better home” chcemy każdego dnia sprawiać, aby świat stawał się piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia.

www.glassolutions.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: