Aktualności

Grupa MTP dołącza do Partnerów Głównych XIV Kongresu Stolarki Polskiej

23 marca 2024

Mamy przyjemność poinformować, że Partnerem najnowszej odsłony Kongresu Stolarki Polskiej, podobniej jak rok temu została Grupa MTP.

Grupa MTP Od 1921 roku integruje przedsiębiorców wspierając rozwój polskich firm i instytucji na międzynarodowych rynkach. To właśnie na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich rodziły się najsilniejsze dzisiaj polskie marki, a zagraniczne firmy rozpoczynały ekspansję na nowe dla nich rynki wschodniej Europy.

Dzisiaj w portfolio Grupy MTP znajdziemy ponad 100 imprez targowych, kongresów i konferencji,
na których spotyka się międzynarodowy biznes. Poza organizacją cenionych wydarzeń o charakterze B2B, Grupa MTP realizuje widowiskowe przedsięwzięcia w postaci mega-eventów dla szerokiej publiczności; jest technicznym i technologicznym partnerem konferencji ONZ, czy wystaw EXPO.

Od ponad 30 lat organizuje Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, na których producenci stolarki stanowią jedną z kluczowych branż. Co dwa lata ekspozycję BUDMY dopełnia oferta Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów do produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WindoorTECH. Na oba wydarzenia zapraszamy do Poznania w dniach 12-15.02.2025r.

www.mtp.pl 

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: