Aktualności

„Jak sprzedawać więcej drogich produktów, gdy Twoim handlowcem staje się SMARTfon?”

18 marca 2019

„Jak sprzedawać więcej drogich produktów, gdy Twoim handlowcem staje się SMARTfon?” – pod takim hasłem odbędzie się III blok tematyczny X Kongresu Stolarki Polskiej. Poprowadzi go dr Łukasz Srokowski z Instytutu Millenials.

W poprzednich latach, podczas paneli marketingowych prowadzonych w ramach Kongresu Stolarki Polskiej eksperci prezentowali następujące zagadnienia:

•  Jak zbudować silną markę, co ma na to wpływ i jak ten proces prowadzić? (VI Kongres)
•  Jak wygląda ścieżka zakupowa konsumentów? Czy stacjonarny punkt dystrybucji jest lepszy od wirtualnego sklepu? Analiza tych dwóch zagadnień pokazała, iż połączenie dwóch metod jest dobrym rozwiązaniem (VII Kongres)
•  Jak design wpływa na postrzeganie produktu i jak go wykorzystać, by sprzedawać więcej i w wyższej cenie? (VIII Kongres)
•  Zwiększenie efektywności sprzedawcy – panel „Biochemia sprzedawcy” (IX Kongres)

Podczas X Kongresu Stolarki Polskiej uczestnicy panelu marketingowego dowiedzą się, jak producent stolarki może sprzedawać w czasach, kiedy SMARTfon jest jego handlowcem. Panel wyjaśni również, dlaczego komunikaty bywają mało skuteczne i w jaki sposób dostosować je do odbiorcy. Eksperci podpowiedzą też, jak zwiększyć sprzedaż, wykorzystując naturalne predyspozycje młodego pokolenia do kupowania. W panelu multimedialnym wypowiedzą się (w formie video-wywiadów) wybrani szefowie sprzedaży i marketingu, a także sprzedawcy znanych polskich i światowych marek z różnych branż, w tym także z branży stolarki budowlanej.

Panel marketingowy X Kongresu Stolarki Polskiej – omawiane zagadnienia:

  • Jak z bardzo trudnego, młodego klienta zrobić ewangelistę Marki i produktu?
    Pokolenie X, Y, Z. Co powinien wiedzieć producent stolarki o obecnych i wchodzących na rynek konsumentach – nowym pokoleniu odbiorców?
  • Jak w komunikacji marketingowej i sprzedażowej przejść z nacisku na parametry produktów na emocje oraz język korzyści emocjonalnych i stać się Orłem Polskiej Stolarki?
    – Dlaczego w procesie sprzedaży niezbędne są emocje?
    – Jak sprzedawać stolarkę młodszym pokoleniom? Branding sposobem na dotarcie do kolejnych pokoleń? Ważne narzędzia dla producentów stolarki.

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu