Aktualności

Joanna K. Cypryańska wystąpi w IV bloku tematycznym Kongresu

14 maja 2024

Swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie najważniejszych trendów marketingowych z uczestnikami Kongresu podzieli się Joanna K. Cypryańska, właścicielka firmy ABR. Ekspertka weźmie udział w IV bloku tematycznym wydarzenia.

Joanna K. Cypryańska to właścicielka firmy ABR,ekspertka od stolarki, projektantka wnętrz, coacherka kognitywna, pasjonatka budownictwa i architektury.

Od 25 lat związana z branżą budowlaną. Właścicielka firmy ABR Joanna Cypryańska oraz członek zarządu ABR Group Sp. z o.o. – firm zajmujących się dostarczaniem produktów i usług z zakresu szeroko pojętej stolarki dla budownictwa jednorodzinnego. W ramach prowadzonej działalności, współpracuje z najlepszymi producentami stolarki dbając o wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Od ponad 20 lat związana biznesowo z firmą KRISPOL, prowadzi wraz z mężem Salon Stolarki KRISHOME.

Osobiście zajmuje się indywidualnym doradztwem produktowym, zapewniając fachową wiedzę i najlepiej dopasowane rozwiązania, dbając jednocześnie, aby w całym procesie sprzedaży klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. W pracy najważniejszy jest dla niej człowiek i jego potrzeby, a współpracę z klientami tworzy w oparciu o wzajemne zaufanie i zrozumienie. PROFESJONALIZM – JAKOŚĆ – DOŚWIADCZENIE to nie tylko hasła z którymi identyfikuje się prowadząc działania sprzedażowe, ale przede wszystkim wyróżnik i największa przewaga konkurencyjna na lokalnym rynku.

Prowadzi profil na Instagramie @stolarka.jest.kobieta, który edukuje, wpiera i inspiruje inwestorów budujących domy.  

Współtwórczyni Klubu Kobiet Branży Budowlanej, którego misją jest tworzenie relacyjnej, wspierającej i rozwojowej przestrzeni dla kobiet związanych z budownictwem.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: