Aktualności

Klimas Wkręt-met Partnerem Strategicznym XI Kongresu Stolarki Polskiej

19 grudnia 2019

Zostało zaledwie cztery miesiące do inauguracji XI Kongresu Stolarki Polskiej. Tegorocznej odsłonie najważniejszego w branży stolarki budowlanej wydarzenia znów towarzyszyć będą znane i cenione marki. Wśród nich wiodącą rolę pełnić będzie firma Klimas Wkręt-met, która została Partnerem Strategicznym tego wyjątkowego, dwudniowego spotkania.

Klimas Wkręt-met to polski producent technik zamocowań i uznany światowy eksporter tego typu rozwiązań. Firma od 30 lat wyznacza standardy w projektowaniu i tworzeniu technik zamocowań na rynku budowlanym, dostarczając swoje produkty do 65 krajów na świecie.

Techniki zamocowań marki Klimas Wkręt-met sprawdzają się zarówno na wielkich inwestycjach, takich jak centra handlowe, biurowce czy hotele, jak też w budownictwie mieszkaniowym i jednorodzinnym, podczas renowacji obiektów oraz we wszelkich pracach remontowo-montażowych.

Wśród głównych grup produktowych Klimas Wkręt-met znajdują się m.in.: wkręty do konstrukcji drewnianych, a także do blach i pokryć dachowych, systemy zamocowań do lekkiej obudowy, kołki ramowe i rozporowe, łączniki do termoizolacji, zamocowania do technologii gipsowo-kartonowych, śruby i wkręty metryczne oraz kotwy mechaniczne i chemiczne.

Przedsiębiorstwo działa w ramach 4 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych na Śląsku, o łącznej powierzchni 80 tys. m², które są wyposażone w ponad 300 najnowocześniejszych urządzeń.

W bieżącym roku Klimas Wkręt-met obchodzi 30-lecie istnienia na rynku, w związku z czym firma zaplanowała szereg aktywności, o których będzie komunikować przez cały rok. 

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu