Aktualności

Kolejne media branżowe objęły Kongres swoim patronatem

10 czerwca 2021

Kongres Stolarki Polskiej wspierają zawsze licznie media z branży budowlanej. Tym razem jest podobnie. W gronie Patronów Medialnych znalazły się takie redakcje jak: domszytynamiare.pl, „Kwartalnik OKNO”, „Materiały Budowlane”, oknoserwis.pl, „Murator”, obud.pl.

DOM SZYTY NA MIARĘ to skierowany do inwestorów indywidualnych autorski portal budowlany, prowadzony z pasją przez kobietę – inżyniera i objęty patronatem Warszawskiego Oddziału PZITB. Na naszych łamach znajdziecie przede wszystkim treści poradnikowe, wytyczne wykonawcze oraz budowlane detale, ale nie brakuje też lżejszych materiałów inspiracyjnych oraz aktualności branżowych. W publikacjach staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Stawiając się w ich sytuacji, przedstawiamy zagadnienia od strony jak najbardziej praktycznej. Nasze opracowania nie zastąpią dobrego kierownika budowy, ale na pewno uzupełnią wiedzę budujących. Zapraszamy do lektury!

www.domszytynamiare.pl/

Kwartalnik OKNO  to najstarsze i najbardziej znane profesjonalne pismo poświęcone w całości zagadnieniom stolarki i ślusarki otworowej – ukazuje się od kwietnia 1995 roku. Mimo swego specjalistycznego charakteru, ze względu na bardzo zróżnicowany zakres różnorodnych publikacji przeznaczony jest dla szerokiej rzeszy odbiorców: producentów,  inwestorów  instytucjonalnych i indywidualnych. Razem z portalem OKNOserwis.pl – tworzą jednolitą platformę  informacyjno-promocyjną dla branży, dając możliwość wszystkim zainteresowanym równoczesne korzystanie z całkowicie odmiennych form przekazu informacji. Z łamów reklamowych platformy medialnej  korzystają najważniejsze firmy branży stolarki i ślusarki otworowej.

www.oknoserwis.pl

Miesięcznik „Materiały Budowlane” to najwyżej cenione czasopismo wśród fachowców z sektora  budowlanego. Tematyka obejmuje: nowoczesne materiały budowlane potrzebne do wznoszenia i remontów budynków oraz obiektów inżynierskich; przegląd poszczególnych grup wyrobów oraz technologii ich produkcji; energo- i materiałooszczędne metody budowy i wykończenia domów; zrównoważone budownictwo; kompleksową termorenowację starych zasobów mieszkaniowych (docieplanie ścian, systemy grzewcze, metody opomiarowania); użytkowanie i utrzymanie obiektów; nowe przepisy prawne i finansowe dotyczące budownictwa wraz z komentarzami oraz stan i perspektywy rozwoju budownictwa i poszczególnych branż przemysłu materiałów budowlanych. Zagadnieniom stolarki budowlanej od lat poświęcone jest wydanie sierpniowe. Zapraszamy do współpracy.

www.materialybudowlane.info.pl/pl/

„Murator” to najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – kompendium fachowej wiedzy niezbędnej do budowy domu lub remontu. Od ponad kilkudziesięciu lat pomaga w budowie nowoczesnych, funkcjonalnych, trwałych i zdrowych domów. Jest synonimem rzetelności i fachowości. W każdym numerze znajdują się praktyczne porady, inspiracje, przeglądy materiałów i projekty domów oraz opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem.

Miesięcznik jest dostępny w formie cyfrowej na stronie Miesiecznik.murator.pl. Kilka razy w roku ukazują się także Multimedialne Numery Specjalne „Muratora”.
Redaktor naczelny: Piotr Laskowski.

www.miesiecznik.murator.pl

Portal obud.pl to najszybciej aktualizowany zbiór informacji o tematyce budowlanej, którego odbiorcą są zarówno producenci, wykonawcy, jak i indywidualni inwestorzy.

Dział okna i drzwi – codzienna informacja o rynku, nowościach, trendach w budownictwie.

To również poradniki i ciekawostki, dla wszystkich zainteresowanych procesem inwestycyjnym (z kraju i na świecie). Newsletter portalu emitowany raz w tygodniu, zawiera zbiór najciekawszych informacji „podanych w pigułce”. Nasze motto: „wiedza i czas to pieniądze”.

www.obud.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: