Aktualności

Media budowlane solidarnie wspierają Kongres Stolarki Polskiej

10 czerwca 2021

Kongres cieszy się dużym autorytetem wśród mediów budowlanych z uwagi na program merytoryczny, który stoi zawsze na najwyższym poziomie. Tegoroczną edycję wydarzenia wspierają redakcje: „Budujemy Dom”, bramy21.pl, drzwi21.pl, okna21.pl, oknonet.pl

okna21.pl, drzwi21.pl, bramy21.pl – wiodące portale tematycznie związane z branżą, publikujące na bieżąco aktualne informacje dot. nowych produktów, zaawansowanych rozwiązań technologicznych, wydarzeń, targów, szkoleń. Dzięki wyczerpującym publikacjom, portale pomagają w wyborze, montażu, konserwacji i eksploatacji, dostarczając również dzięki rozbudowanym galeriom zdjęć, pomysłów i inspiracji. Portale to także miejsce dla profesjonalistów do nawiązania bezpośredniej współpracy pomiędzy producentami okien, a dostawcami np. okuć, maszyn, profili, szyb zespolonych, akcesoriów do produkcji. Portale skierowane są do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego.

www.okna21.pl  www.drzwi21.pl  www.bramy21.pl

„BUDUJEMY DOM” jest miesięcznikiem wydawanym przez AVT Korporacja od 1998 roku. Na ponad 250 stronach co miesiąc przedstawiane są krok po kroku wszystkie etapy powstawania domu jednorodzinnego. Językiem przystępnym dla niefachowców opisywane są technologie i materiały stosowane w budownictwie jednorodzinnym. Wszystkie artykuły i porady mają charakter praktyczny, odnoszą się do problemów i sytuacji „z życia wziętych”.

„BUDUJEMY DOM” jest pismem multimedialnym. Ma tradycyjne wydanie papierowe oraz cieszące się olbrzymią popularnością wydania elektroniczne do czytania w Internecie lub do pobrania we wszystkich dostępnych formatach.  Na platformie magazyn.budujemydom.pl  – można czytać lub pobrać bezpłatnie – po zalogowaniu – najnowsze oraz archiwalne wydania „BUDUJEMY DOM”. Jest to unikalna inicjatywa na rynku prasowym – obecnie jest tam zarejestrowanych ponad 19 500 użytkowników (zgodnych z RODO), którzy aktywnie czytają magazyn.

Silną stroną magazynu jest interaktywny kontakt z tysiącami czytelników (Klub Budujących Dom), którzy co miesiąc odpowiadają na ankiety redakcyjne. W ten sposób pozyskiwane są informacje statystyczne o poziomie cen wykonawców, preferencjach budujących, znajomości marek produktów, itp.

www.budujemydom.pl

Oknonet.pl jest największym medium zajmującym się branżą stolarki budowlanej. Jako jedyna redakcja jesteśmy członkiem wspierającym Związku Polskie Okna i Drzwi, największej organizacji zrzeszającej producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej w Polsce. Współpracuje z nami ponad 250 przedsiębiorstw. Dzięki informacjom skierowanym nie tylko do branżowców, ale i inwestorów indywidualnych, portal jest niezrównaną bazą wiedzy zarówno dla jednych, jak i drugich. 

www.oknonet.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: