Aktualności

Monika Młynarczyk wystąpi w bloku marketingowym Kongresu

23 maja 2024

Jakie są najważniejsze trendy marketingowe w 2024 roku? Na to pytanie odpowiedzą eksperci z branży podczas debaty w IV bloku Kongresu. W dyskusji weźmie udział Monika Młynarczyk, Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.

Monika Młynarczyk związana jest z firmą WIŚNIOWSKI od marca 2022 roku. Początkowo kierowała zespołem trade marketingu, a od listopada 2023 zarządza całym działem firmy i grupy WIŚNIOWSKI, zarówno na rynku polskim, jak i rynkach globalnych.

Od blisko 11 lat zarządza zespołami wspierającymi efektywność i rozwój sieci sprzedaży. W strukturach firmy odpowiada za strategię i realizację działań promujących markę, rozwiązania i produkty WIŚNIOWSKI. W latach 2008-2022 pracowała w spółce LEK-AM, odpowiadając za realizację kontraktów, obsługę kluczowych klientów sieciowych firmy oraz wizerunek wybranych marek.

Monika Młynarczyk posiada dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła Zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Jest absolwentką programu Executive MBA. Prywatnie szczęśliwa matka i żona, pasjonatka gór i podróży, kulinariów i literatury polskiej. Na co dzień, aktywna motocyklistka i właścicielka kilku motocykli.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: