Aktualności

Patroni medialni Kongresu – prezentujemy kolejne redakcje

13 maja 2024

Izolacje, Ładny Dom, ladnydom.pl i Manager Report to kolejne redakcje, które mamy przyjemność zaprezentować jako patronów medialnych XIV Kongresu Stolarki Polskiej. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się już 23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Miesięcznik „IZOLACJE” od 28 lat jest wydawany przez cenioną na rynku poradników i publikacji eksperckich Grupę MEDIUM. Na łamach czasopisma można znaleźć teksty dotyczące nowoczesnych materiałów budowlanych w postaci izolacji akustycznych, termicznych i hydroizolacji, a także zagadnień ogólnych związanych z fizyką budowli, a autorami artykułów są najwybitniejsi reprezentanci środowisk naukowych oraz specjaliści z zakresu szeroko pojętego budownictwa.

Redakcja miesięcznika „IZOLACJE” współpracuje z kilkunastoma placówkami badawczo-rozwojowymi, ośrodkami naukowymi oraz organizacjami branżowymi.

Miesięcznik „IZOLACJE” znajduje się na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki.
www.izolacje.com.pl

„Ładny Dom” to poradnik budowlany, na rynku obecny od 1998 roku. To czasopismo skierowane do osób, które planują lub już rozpoczęły budowę domu a także już w nim w nim mieszkają i poszukują praktycznych wskazówek dotyczących jego eksploatacji lub remontu. Czytelnicy znajdą w „Ładnym Domu” porady ekspertów – prawnika, architektów, fachowców z branży budowlanej i instalacyjnej. Czasopismo współpracuje z doradcami technicznymi producentów materiałów oraz ze stowarzyszeniami branżowymi, dlatego w każdym numerze znaleźć można solidną dawkę wiedzy o najnowszych rozwiązaniach budowlanych i instalacyjnych. Oprócz tematyki budowlanej i remontowej, w „Ładnym Domu” czytelnicy znajdą także ciekawe artykuły o wykończeniu domu, aranżacji wnętrz oraz o ogrodach. 
ladnydom.pl

Serwis ladnydom.pl – znajdziesz tu wszystko, co trzeba wiedzieć o budowaniu, urządzaniu wnętrz i o ogrodnictwie. Projekty domów, porady związane z budową, remontem i ogrodem, a także informacje o przepisach ważnych dla inwestorów i właścicieli domów oraz o programach dofinansowania.
ladnydom.pl

Magazyn MANAGER jest miesięcznikiem o tematyce ekonomiczno-biznesowej. Jest ceniony za merytorykę, wysoką jakość oraz za wiarygodne budowanie wizerunku swoich partnerów biznesowych. Przybliża najnowsze trendy światowej ekonomii, opisuje strategie w biznesie, sztukę inwestowania czy nowoczesne technologie. Prezentuje managerów, ich osiągnięcia, a także pogłębione raporty dotyczące poszczególnych dziedzin biznesu.

Co miesiąc ukazuje się wydanie ogólnopolskie oraz 5 wydań specjalnych dystrybuowanych precyzyjnie i w sposób spersonalizowany.
manageronline.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: