Aktualności

Paweł Bielak

17 kwietnia 2024

Prezes Zarządu Vetrex

Paweł Bielak jest Prezesem Zarządu Vetrex Sp. z o.o. – producenta okien z PVC i aluminiowych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych z segmentu premium. Firma należy do francuskiego konsorcjum Groupe Liebot, które jest liderem europejskiego rynku w produkcji okien, drzwi i fasad.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami wchodzącymi w skład zagranicznych koncernów. Z branżą stolarki okienno-drzwiowej związany jest od 11 lat. W roku 2019 objął stanowisko Prezesa Zarządu Vetrex, gdzie wyznacza strategiczne kierunki rozwoju oraz koordynuje i nadzoruje bieżącą działalność firmy w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Przed rozpoczęciem pracy w Vetrex przez 6 lat zarządzał Inwido Polska S.A., należącą do szwedzkiej grupy Inwido AB – jednego z wiodących w Europie koncernów działających w obszarze stolarki okienno-drzwiowej. Inwido Polska S.A. odpowiadała za sprzedaż produktów marki Sokółka Okna i Drzwi.

Pełnił również funkcje menadżerskie w firmach z branży papierniczej i opakowań. Przez ponad siedem i pół roku jako Dyrektor Zarządzający kierował firmą Papyrus. Wcześniej przez ponad cztery i pół roku związany był z Kappa Warsaw – najpierw jako Dyrektor Sprzedaży, a następnie jako Dyrektor Zarządzający.

Jest absolwentem wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i studiów MBA na Nottingham Trent University.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: