Aktualności

PROCURAL Partnerem Strategicznym XIV Kongresu Stolarki Polskiej

14 marca 2024

Kongres Stolarki Polskiej w charakterze Partnerów wspierają wiodące firmy z branży stolarki budowlanej. Mamy przyjemność poinformować, że Partnerem Strategicznym tegorocznej edycji wydarzenia została firma PROCURAL.

Firma PROCURAL jest producentem nowoczesnych systemów aluminiowych dla budownictwa, stosowanych w konstrukcjach okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

Produkty firmy PROCURAL tworzą krajobraz nowoczesnej architektury Europy oraz wielu krajów całego świata. Współpracujemy z inwestorami, architektami i producentami ślusarki aluminiowej oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Począwszy od projektu – służąc wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru, za co odpowiada nowoczesne centrum logistyczne.
Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, firma wypracowała silną pozycję na rynku i znajduje się w gronie największych dostawców systemów aluminiowych na świecie.

www.procural-group.com

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: