Aktualności

Przedstawiamy Patronów Medialnych XII Kongresu Stolarki Polskiej – część trzecia

17 maja 2022

Kto wspiera Związek POiD w rozpowszechnianiu informacji o Kongresie Stolarki Polskiej? Nieoceniony wkład mają w tym względzie redakcje mediów budowalnych, które występują w roli Patronów Medialnych wydarzenia już od wielu lat. Renomę XII Kongresu Stolarki Polskiej doceniły m.in. takie media jak: Dom Szyty Na Miarę, Ekspert Budowlany, EuropejskaFirma.pl, Gazeta Przemysłu Drzewnego oraz Informator Budowlany.

Dom Szyty Na Miarę

DOM SZYTY NA MIARĘ to skierowany do inwestorów indywidualnych autorski portal budowlany, prowadzony z pasją przez kobietę – inżyniera i objęty patronatem Warszawskiego Oddziału PZITB. Na naszych łamach znajdziecie przede wszystkim treści poradnikowe, wytyczne wykonawcze oraz budowlane detale, ale nie brakuje też lżejszych materiałów inspiracyjnych oraz aktualności branżowych. W publikacjach staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Stawiając się w ich sytuacji, przedstawiamy zagadnienia od strony jak najbardziej praktycznej. Nasze opracowania nie zastąpią dobrego kierownika budowy, ale na pewno uzupełnią wiedzę budujących. Zapraszamy do lektury!

www.domszytynamiare.pl

Ekspert Budowlany

Dwumiesięcznik „Ekspert Budowlany” to bezpłatny magazyn o tematyce budowlanej o zasięgu ogólnopolskim, adresowany do indywidualnych inwestorów, którzy planują  budowę, remont lub modernizację domu, a także do firm wykonawczych. Czasopismo ma charakter poradnikowy. Zawiera artykuły merytoryczne, porady ekspertów oraz rynkowe przeglądy produktów.

www.ekspertbudowlany.pl

EuropejskaFirma.pl

Portal Przedsiębiorców EuropejskaFirma.pl zajmuje się badaniem kondycji przedsiębiorstw. W ciągu 16 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Publikuje wyniki konkursów Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Mocna Firma Godna Zaufania, Wielki Modernizator, Światowa Firm Worldwide Company i Miasto Przyjazne Firmom. 

www.europejskafirma.pl

Gazeta Przemysłu Drzewnego

Gazeta Przemysłu Drzewnego to lider na rynku prasy branżowej skierowanej do przedsiębiorców przemysłu drzewnego. Ukazuje się nieprzerwanie od 25 lat. Co miesiąc GPD gości w większości firm z branży, a jej nakład to 20 tys. egzemplarzy. Podzielona jest na 6 działów tematycznych: Z kraju, Ze świata, Ekonomia i rynek, Temat z bliska, Produkty i komponenty oraz Technika i technologia. Dzięki temu w czytelny i atrakcyjny sposób relacjonowane jest to, co najbardziej istotne dla przemysłu drzewnego.

www.gpd24.pl

Informator Budowlany

Informatory to 5 tomów publikacji kierowanych do fachowców z branży budowlanej i instalacyjnej – wykonawców, inżynierów, architektów oraz inwestorów. Tom 3 „Stolarka Otworowa i Akcesoria” w całości poświęcony jest tematyce okien, drzwi i akcesoriów, konstrukcji przeszklonych i ich elementów, fasad, szkła budowlanego, okuć budowlanych oraz bram garażowych i przemysłowych.

Informatory zawierają artykuły dotyczące aktualnych norm i przepisów, dostępnych rozwiązań technicznych i materiałowych, a także przegląd ofert firm działających w branży.

www.informatory.murator.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: