Aktualności

Przedstawiamy Prelegentów XII Kongresu Stolarki Polskiej: Paweł Dziekoński

19 maja 2022

Podczas pierwszego bloku tematycznego odbędzie się ponadbranżowa dyskusja panelowa oraz Q&A z udziałem panelistów. Wśród nich jest Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu Grupy FAKRO. Podczas dyskusji eksperci omówią m.in. szanse na realizację wybranych celów z „Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030” przyjętej przez ONZ: „Wzrost gospodarczy i dobra praca”, „Innowacyjność, przemysł, infrastruktura” i „Zrównoważone miasta i społeczności”.

Paweł Dziekoński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej. Posiada doświadczenie związane z sektorem finansowym, rynkiem kapitałowym, bankowością, konsultingiem oraz w pracy w sektorze prywatnym. Karierę zawodową rozpoczynał w czterech wielkich spółkach.

Był wiceprezesem zarządu Giełdy Papierów Wartościowych odpowiedzialnym za rozwój biznesu
i finanse, dyrektorem zarządzającym w Deutsche Banku i Kredyt Banku oraz Dyrektorem w Deloitte na rynki Europy Środkowej.

Od 2017 roku ­­- wiceprezes spółki KAZAR – polskiego producenta luksusowej marki butów. Od 2020 roku – wiceprezes zarządu Grupy FAKRO, światowego potentata w produkcji okien dachowych.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: