Aktualności

Przedstawiamy Prelegentów XII Kongresu Stolarki Polskiej: Tomasz Stoga

19 maja 2022

Podczas panelu dyskusyjnego w ramach pierwszego bloku tematycznego wystąpi także Tomasz Stoga, Prezes Zarządu Profit Development SA. Eksperci będą dyskutować m.in. na takie tematy jak: aktualna sytuacja branży – wzrost cen stolarki na tle całego sektora budowlanego, dostępność surowców a ciągłość produkcji, także w kontekście kryzysu na rynku pracowniczym, możliwości na rynkach zagranicznych w kontekście wydarzeń z 2022 roku.

Tomasz Stoga to absolwent wydziału prawa. W 1998 roku rozpoczął swoją karierę w branży deweloperskiej. W latach 2002-2011 był Prezesem Zarządu Inkom SA, następnie został Dyrektorem Oddziału Wrocław Dom Development SA. W 2012 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu Profit Development SA, gdzie realizuje się obecnie, tworząc projekty komfortowe dla mieszkańców, bezpieczne i nowoczesne, a także dobrze wpisujące się w istniejącą tkankę miejską zarówno we Wrocławiu jak i Warszawie i Łodzi. Stawiając sobie za cel budowanie mieszkań i domów dla najbardziej wymagających klientów, zrealizował kilkadziesiąt inwestycji deweloperskich. Od trzech kadencji zasiada w Zarządzie Polskiego Związku Firm Deweloperskich trzy kadencje w Radzie Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Prezes Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu. 

Człowiek o niebanalnym poczuciu humoru i bardzo pozytywnym podejściu do życia. Zaraża optymizmem, ceni rzetelność i inteligencję. Zdaje sobie sprawę, jak ważny jest wizerunek oraz reputacja firmy, na które trzeba ciężko pracować, kreując pozytywną kulturę organizacji, co bezpośrednio przekłada się na relacje z klientami i firmami współpracującymi. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: