Aktualności

Stürtz Polska Partnerem Wspierającym Kongresu

11 maja 2022

XII edycja Kongresu Stolarki Polskiej zbliża się wielkimi krokami. Wśród Partnerów Wspierających tego najważniejszego w branży stolarki budowlanej wydarzenia jest firma Stürtz Polska, oferująca maszyny i urządzenia do produkcji PCW.

Stürtz Polska Sp. z o.o.  jest jedynym autoryzowanym przedstawicielstwem na Polskę niemieckiego producenta maszyn i urządzeń do produkcji PCW – Stürtz Maschinenbau GmbH.

Oferujemy kompleksowe portfolio produktów dla produkcji okien i drzwi PCW o różnym stopniu automatyzacji. Dostarczamy rozwiązania dla cięcia i obróbki profili po linie zgrzewające i czyszczące, montaż wyposażenia, przenoszenie szkła i logistykę materiałów. Dla monitorowania i kontroli całego procesu produkcji stworzyliśmy autorski program „PRO OPT”, który gwarantuje zoptymalizowany przepływ materiału.  

Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy czy kompletny system automatyzacji, rozwijająca się firma produkująca okna lub duża fabryka – jesteśmy silnym partnerem będącym po Państwa stronie i służymy wsparciem na każdym etapie rozwoju.

www.stuertz.com/pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: