Aktualności

VIII Kongres Stolarki Polskiej – cała branża w jednym miejscu

21 lutego 2017

Już niebawem, w dniach 25-26 maja 2017 roku odbędzie się VIII Kongres Stolarki Polskiej, najważniejsze w Polsce wydarzenie dedykowane rodzimej branży stolarki budowlanej. Tym razem uczestników Kongresu będzie gościć Hotel Copernicus**** w Toruniu. W ramach programu merytorycznego przewidziano dyskusję m.in. o zmianach w zakresie energooszczędności wyrobów i nowoczesnych metodach dotarcia do klienta.

Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej to wydarzenie, które integruje całą polską branżę stolarki budowlanej. Udział w imprezie jest znakomitą okazją do rozmów biznesowych, dyskusji o najważniejszych wyzwaniach stojących przed sektorem oraz integracji środowiska. Nie inaczej będzie podczas VIII Kongresu Stolarki Polskiej, który odbędzie się w zlokalizowanym w centrum Torunia, tuż przy nadwiślańskich bulwarach, Hotelu Copernicus****

Mocnym punktem Kongresu Stolarki Polskiej jest zawsze, stojący na wysokim poziomie program merytoryczny. W ramach VIII odsłony wydarzenia zaplanowano wstępnie dyskusje na temat zmian w zakresie parametrów użytkowych okien (perspektywa 2021), sukcesji w polskich firmach m.in. z branży budowlanej oraz wykorzystania najnowszych narzędzi marketingowych, jako metodzie na zbudowanie przewagi konkurencyjnej firm. Nad ostatecznym programem pracuje obecnie Rada Programowa złożona z ekspertów i przedstawicieli branży.

W tym roku Kongres Stolarki Polskiej zyskał nowe logo. Kolejne edycje imprezy, w charakterze Partnerów, wspierają wiodące firmy z sektora stolarki budowlanej. Partnerem strategicznym VIII Kongresu Stolarki Polskiej jest firma PORTA KMI POLAND – przedsiębiorstwo aktywnie działające w Związku POiD i zaangażowane w inicjatywy służące dalszemu rozwojowi branży.

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu