Aktualności

WIŚNIOWSKI wśród Partnerów Kongresu

12 maja 2022

Do grona Partnerów Głównych XII Kongresu Stolarki Polskiej dołączyła firma WIŚNIOWSKI, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości bram garażowych, okien, drzwi i ogrodzeń. Przedsiębiorstwo wspiera organizację Kongresu od lat, angażuje się także w inne inicjatywy Związku POiD, np. w kampanię społeczną „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ.

WIŚNIOWSKI to lider w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Firma stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości. Jej fundamentem są trzy autonomiczne fabryki wykorzystujące rozwiązania Przemysłu 4.0.

Od początków działalności firma WIŚNIOWSKI skupia się nie tylko na czysto praktycznych aspektach produktów. Trzy dekady funkcjonowania przedsiębiorstwa to również ewolucja spojrzenia na design i stylistykę. Piękno jest więc w produktach marki WIŚNIOWSKI kolejną funkcją, tak potrzebną współczesnym klientom. Stąd decyzja o stworzeniu kolekcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń w jednym designie – Home Inclusive 2.0, a także rozwijaniu palety wzorów, kolorów i struktur. Najwyższa jakość wykonania produktów gwarantuje komfortowe i bezpieczne użytkowanie przez długie lata.

www.wisniowski.pl

Skontaktuj
się z nami

E-Mail

biuro@poid.eu
Weź udział: