Aktualności

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej

30 marca 2020

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 września br. Tematyka spotkania będzie dostosowana do aktualnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami w obliczu kryzysu gospodarczego na niespotykaną dotąd skalę.

Z uwagi na aktualną sytuację w kraju związaną z rosnącym zagrożeniem koronawirusem, po licznych naradach i konsultacjach w gronie członków Zarządu Związku POiD, Rady Programowej, Partnerów podjęta została decyzja o zmianie terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej na najbliższą możliwą datę: 9-10 września br. Czujemy się w obowiązku zapewnić uczestnikom spotkania bezpieczeństwo. Temat przewodni wydarzenia: spowolnienie gospodarcze, dziś wydaje się jeszcze bardziej aktualny niż mogło się wydawać kilka miesięcy temu – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD. – Jestem przekonany, że po zakończeniu pandemii przedstawiciele firm z branży stolarki budowlanej będą dążyli do spotkania, aby wymienić się swoimi doświadczeniami na temat sposobów radzenia sobie w trudnej rzeczywistości biznesowej, a więc Kongres będzie do tego z pewnością doskonałym miejscem – dodaje.

Związek POiD przewiduje w najbliższym czasie dodatkowe spotkanie Rady Programowej za pośrednictwem nowoczesnych technologii komunikacji w celu dostosowania tematyki wydarzenia do aktualnych wyzwań, które czekają gospodarkę w drugiej połowie roku.

Zapraszamy do udziału w XI Kongresie Stolarki Polskiej, który odbędzie się w dniach 9-10 września br. w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw.

Skontaktuj
się z nami

Infolinia

22 743 87 02

E-Mail

biuro@poid.eu